Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant servetele umede impregnate cu solutie dezinfectanta Mikrozid; produs utilizat suprafetele dispozitivelor medicale, obiectelor de inventar si orice alte suprafete mici. EFICIENT IMPOTRIVA AH1N1 (VIRUSUL GRIPEI PORCINE) Domeniul de utilizare : institutii sanitare. Spectru larg de actiune: bactericid, fungicid, micobactericid si virucid. Produs sub forma de cutii ce contin 150 servetele si rezerve pentru cutii cu 150 servetele, impregnate cu o cantitate de 293 g solutie dezinfectanta Mikrozid. Dezinfectie pe baza de alcool in toate domeniile cu un risc ridicat de infectie si unde se cere timp de contact scurt. Ambalaje disponibile : dispozitiv cu 150 servetele si rezerva cu 150 servetele. Pret rezerva = 23 ron Dispozitiv medical - Declaratie de conformitate eliberata de producator. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania.

Număr anunț
DA25191967
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.250 RON
Valoare atribuită
5.250 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.250 RON

din 5.250 RON estimat