Atribuită
Cumpărare directă
pachet produse papetarie: foi de parcurs persoane buc 10 x 6.72 registru A4 196 file buc 2 x 17.65 hartie xerox A4 top 68 x 13.45 dosar sina carton buc 50 x 0.42 caiet A5 60 file buc 6 x 1.51 caiet A4 60 file buc 2 x 2.77 culori buc 1 x 5.88 pix buc 6 x 0.84 creion buc 10 x 0.84 stilou buc 1 x 4.20 rezerva stilou buc 10 x 0.084 dosar pvc buc 40 x m 0.67
- Număr anunț
- DA25195560
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZA VODA (CUI 16432269)
- Furnizor / câștigător
- INGA MED PRO SRL (CUI 15264574)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.103,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.103,70 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.