Atribuită
Cumpărare directă
Afis A3 personalizat – 3,5 lei/buc + tva, trebuie luate 41 buc - Pliante A4 personalizate – 1,8 lei/buc + tva, trebuie luate 160 buc Detalii: fata-verso, color - Flyer A5 personalizat – 1,2 lei/buc + tva, trebuie luate 100 buc Detalii: color, fata verso - Placuta usa personalizata – 12 lei/buc + tva, trebuie luate 8 buc
- Număr anunț
- DA25215742
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL D-NA STANCA FAGARAS (CUI 29403915)
- Furnizor / câștigător
- STYLE ADVERTISING SRL (CUI 16541487)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 647,50 RON
- Valoare atribuită
- 647,50 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.