Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): Autoturism PEUGEOT Partner Nr inmatriculare B40TCN, Valabilitate: 12 luni, PA: 679.84 RON/CITY INSURANCE mai putin

Număr anunț
DA25216461
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
679,84 RON
Valoare atribuită
679,84 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

679,84 RON

din 679,84 RON estimat