Atribuită
Cumpărare directă
6984000013731 BROASCA INGROPATA CH 43*90 Y2 600 BUC 2.00*28.57 7290012489075 GAR MAN+SILD CH 90MM 670VA BUC 1.00*22.27 7290012489099 GAR MAN+SILD CH 90MM 670VG BUC 1.00*22.27 4000146670453 SET DE BURGHIU CARAMIDA ECO 3-10MM 8 B CUT PLASTIC BUC 1.00*38.66 4000146670187 SET BURGHIE PENTRU METAL BASIC HSS-G 1.5-6.5MM 13BUC BUC 1.00*48.74
- Număr anunț
- DA25232689
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,08 RON
- Valoare atribuită
- 189,08 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.