Atribuită Cumpărare directă

GREBLA+COADA-15BUC, SAPA FORJATA+COADA-15BUC, LOPATA+COADA-15BUC, CAZMA +COADA-15BUC, MATURA TATAR-30BUC MATURA PVC+COADA LEMN-15BUC, COS CAUCIUC-4BUC, CIOCAN 800GR-2BUC, CIOCAN 1KG-2BUC, CIOCAN 1,5KG-2BUC, PATENT 8''-4BUC, RULETA MAGNETICA 5ML-3BUC

Număr anunț
DA25196005
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
Cod CPV
44514000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.284,54 RON
Valoare atribuită
2.284,54 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.284,54 RON

din 2.284,54 RON estimat