Atribuită Cumpărare directă

Racord metalic pentru jgheab si burlan Bravo Ø 125/80 mm buc 8 Capac jgheab aluzinc Wetterbest Ø 125 mm argintiu buc 8

Număr anunț
DA25195451
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
44164310-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,40 RON
Valoare atribuită
202,40 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,40 RON

din 202,40 RON estimat