Atribuită Cumpărare directă

Servicii de paza prin patrulare in comuna Scobinti, jud. Iasi pe o durata de 10 luni, pana la 31.12.2020

Număr anunț
DA25211328
Autoritate contractantă
COMUNA SCOBINTI (CUI 4541270)
Furnizor / câștigător
REAL PROTECTION GUARD SRL (CUI 14576560)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.216,70 RON
Valoare atribuită
45.216,70 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.216,70 RON

din 45.216,70 RON estimat