Atribuită Cumpărare directă

Servicii de spalatorie si curatatorie chimica

Număr anunț
DA25215450
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Proceduri si Cazare a Solicitantilor de Azil Galati (CUI 18117926)
Furnizor / câștigător
ESCORT SRL (CUI 7307798)
Cod CPV
98312000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,40 RON
Valoare atribuită
670,40 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,40 RON

din 670,40 RON estimat