Atribuită Cumpărare directă

CIF, LAVETE UNIVERSALE, SACI MENAJ 35 L, SAPUN LICHID,BURETI SARMA,VURETI VASE,SACI 120 L,SACI 0 L COLORATI,SACI 60 L NEGRI, CLIN GEAM

Număr anunț
DA25230016
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI 10379425)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417,38 RON
Valoare atribuită
417,38 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

417,38 RON

din 417,38 RON estimat