Atribuită Cumpărare directă

Mapa A4 personalizata , plastifiere lucioasa, din carton lucios dublu cretat 300g , tipar policromie, cu buzunar netiparit aplicat

Număr anunț
DA25197925
Autoritate contractantă
FONDUL DE GARANTARE A ASIGURATILOR (CUI 34952340)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
30199500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.482 RON
Valoare atribuită
1.482 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.482 RON

din 1.482 RON estimat