Atribuită
Cumpărare directă
Materiale de construcții: -parchet laminat (1,84mp/pachet) realizat din HDF de calitate, grosimea de 8 mm, clasa de trafic 31, culoare maro închis (nuc)-57 pach x35,73 lei/pach=2.036,61 lei; -plintă PVC, culoare nuc inchis, 55x22mm (2,5ml/buc)-42 buc x12,31 lei/buc=517,02 lei; -colț interior plinta PVC, culoare nuc închis, 55x22mm (2buc/set)-20 set x4,25 lei/set=85,00 lei; -colț exterior plinta PVC, culoare nuc închis, 55x22mm (2buc/set)-10 set x4,25 lei/set=42,50 lei; -îmbinare plinta PVC, culoare nuc închis, 55x22mm (2buc/set)-10 set x3,65 lei/set=36,50 lei; -capete plinta PVC, culoare nuc închis, 55x22mm (2buc/set)-15 set x2,63 lei/set=39,45 lei; -folie pt. parchet din polietilenă expandată PPE, grosimea 2,5mm, densitate de 30kg/m³, lățime 1 ml (25mp/rolă)-4 role x40,72 lei/rolă=162,88 lei; -folie pt. parchet din polietilenă expandată PPE, grosimea 2,5mm, densitate de 30kg/m³, lățime 1 ml (16mp/rolă)-1 rolă x27,13 lei/rolă=27,13 lei; -bandă hârtie autoadezivă pe bază de hârtie de crep impregnată cu cauciuc sintetic pe bază de rășinoase, 50mm lățime (50ml/rolă)-3 role x6,20 lei/rolă=18,60 lei; -diblu nylon+șurub cu cap înecat 6/12/42 (100buc/pungă)-2 pungi x19,44 lei/pungă=38,88 lei; -vopsea lavabilă de interior, culoare alb, pe bază de de dispersie apoasă, rezistentă la spălare (15litri/buc)-7 buc x 70,65 lei/buc=494,55 lei; -adeziv destinat lipirii și șpăcluirii plăcilor termoizolante din polistiren, aderență finală 0,8N/mp (25kg/sac)-40 saci x 16,07lei/sac=642,80 lei.
- Număr anunț
- DA25213870
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.141,93 RON
- Valoare atribuită
- 4.141,93 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.