Atribuită Cumpărare directă

Pachet de servicii postale valabil pana la data de 31.12.2020 cu posibilitate de prelungire pentru inca 4 luni, maxim pana la data de 30.04.2020. Plata efectiva facandu-se lunar la valoarea facturilor emise in functie de serviciile executate.

Număr anunț
DA25208278
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI CLUJ (CUI 4288144)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64112000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat