Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Nr Cod Denumire Impachetare Cant Preţ Valoare 1 20100 API 20 E + reactivi ad. 25 Galerii 1 1321.0 1321.0 2 20230 MEDIUM NACL. 0.85%; 5ML 100 Fiole 1 578.0 578.0 3 43861 CHROMID CARBA AGAR 20 Placi 7 303.0 2,121.0 4 414011 CHROMID OXA 48 20 Placi 7 260.0 1,820.0 5 43041 COLUMBIA AGAR+ 5% SHEEP BLOOD 20 Placi 45 60.0 2,700.0 6 70491 NIN (NINHIDRINA) 2 Fiole 4 111.0 444.0 7 0111P CAMPYLOBACTER JEJUNI ATCC 33560 2 Tulpini 1 525.0 525.0 Total: 9.509,00 RON fara TVA
- Număr anunț
- DA25259087
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.509 RON
- Valoare atribuită
- 9.509 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.