Atribuită Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4 30 TOP CARTUS HP 12 A 1 BUC TONER BROTHER 2120 1BUC CALCULATOR BIROU 1 BUC DOSARE SINA PVC 100 BUC

Număr anunț
DA25203986
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.128,57 RON
Valoare atribuită
1.128,57 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.128,57 RON

din 1.128,57 RON estimat