Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere cilindru compactor .Pretul este pe ora functionare.In pret este inclusa deplasarea utilajului , carburanti , lubrifianti si tariful mecanicului.

Număr anunț
DA25209476
Autoritate contractantă
Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
Furnizor / câștigător
EUROGES HOLDING SRL (CUI 21865056)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat