Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in domeniul achizitilor publice pentru organizarea si aplicarea procedurilor de achizitie publica de servicii, organizate prin procedura simplificata in SICAP, in conformitate cu prevederile art.2 pct.(6) din HG 395/2016, pentru aprobarea NM de aplicare a Legii nr.98/2016 privind achizitiile publice. Serviciile de consultanta constau in : Serviciile de consultanță în organizarea procedurilor de achiziție publică de servicii –proiectare tehnica, si asistenta tehnica din partea proiectantului, organizate prin procedura simplificata derulata online in SICAP , conform Legii nr.98/2016 privind achizitiile publice si HG 395/2016, pentru aprobarea NM de aplicare a Legii nr.98/2016, cum urmeaza : I) Etapa de planificare-pregătire: • Întocmirea strategiei de contractare • Întocmirea documentației de atribuire II) Etapa de organizare a procedurii şi atribuirea contractului: • Consultanță în publicarea anunţului de participare • Consultanță în întocmirea răspunsurilor la solicitările de clarificări, dacă e cazul. • Consultanță în îndeplinirea sarcinilor ce revin autorităţii contractante în cazul unor contestații privind documentația de atribuire. • Consultanta in etapa de evaluare oferte. • Consultanță în îndeplinirea sarcinilor ce revin autorităţii contractante în cazul unor contestații privind rezultatul procedurii. • Consultanta in atribuirea contractului de proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului.
- Număr anunț
- DA25227749
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCIORI (CUI 4562109)
- Furnizor / câștigător
- LOTUS B & B SRL (CUI 2441917)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.