Atribuită Cumpărare directă

Filtre pentru generatorul de azot, parte a mesei de suport a MS-ului AB SCIEX 4500 QTRAP, NM20/40/60/80Z & MS Table

Număr anunț
DA25196829
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.680 RON
Valoare atribuită
2.680 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.680 RON

din 2.680 RON estimat