Atribuită
Cumpărare directă
AcetonePuriss. p.a., ACS Reagent, Reag. ISO, Reag. Ph. Eur., ≥99.5% (GC)≥99.5%, ACS Reagent, Reag. ISO, Reag. Ph. Eur. 32201-1L 1L 15 Honeywell 46.74 701.17 2 Petroleum etherPuriss. p.a., ACS Reagent, Reag. ISO, low boiling point hydrogen treated naphtha, bp≥ 90% 40-60 °C (≥ 90%)Petroleum benzin 32299-1L 1L 20 Honeywell 57.90 1157.96 3 DichloromethanePuriss., meets analytical specification of Ph. Eur., NF, ≥99% (GC)Methylene Chloride, DCMmeets analytical specification of Ph. Eur., BP, NF, 99-99.4% (GC) 24233-1L 1L 15 Honeywell 47.81 717.14 4 "2,2,4-Trimethylpentane ≥99.5%, HiPerSolv CHROMANORM® for HPLC Supplier: VWR Chemicals" 83630.320P 2.5L 4 VWR Chemicals 177.92 711.67 5 "Toluene ≥99.8%, HiPerSolv CHROMANORM® for HPLC Supplier: VWR Chemicals " 83625.320P 2.5L 2 VWR Chemicals 92.05 184.10 mai putin
- Număr anunț
- DA25232324
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.472,03 RON
- Valoare atribuită
- 3.472,03 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.