Atribuită
Cumpărare directă
Servicii poștale de distribuire a corespondenței pentru perioada 01.04.2020-31.12.2020: corespondență neprioritară internă din serviciul standard, corespondenţă neprioritară internă cu confirmare poștală de primire - AR, corespondență neprioritară internă recomandată, expres mail service (E.M.S.), corespondență neprioritară internă cu confirmare de primire (AR și valoare declarată). Pentru serviciile expres mail service (E.M.S.) s-au ofertat preturile unitare medii dupa cum urmeaza: până la 500g preț unitar mediu ofertat 107,55 lei fără TVA; de la 501 până la 1000 g preț unitar mediu ofertat 37,09 lei fara TVA; de la 1001 până la 1500 g preț unitar mediu ofertat 40,45 lei fără TVA; de la 1501 până la 2000 g preț unitar mediu ofertat 43,15 lei fără TVA; Peste 2000 g preț unitar mediu ofertat 6,24 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA25212711
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64112000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.687,74 RON
- Valoare atribuită
- 8.687,74 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.