Atribuită Cumpărare directă

1. Oleina palmier tabla 20L/buc : 5buc 2. K Knorr Supa crema ciuperci 2Kg : 2buc 3. K Knorr Supa crema de legume 6*1,8Kg : 2buc 4. K Knorr Supa crema rosii 2Kg : 2buc 5. K Knorr Delikat 5Kg : 1buc

Număr anunț
DA25233582
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
N JOY HORECA EXPERT SRL (CUI 33550310)
Cod CPV
15871200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.235,57 RON
Valoare atribuită
1.235,57 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.235,57 RON

din 1.235,57 RON estimat