Atribuită Cumpărare directă

1 PETZL FRONTALA TIKKINA 250 HIBRYD 4 103,58 414,32 2 CENTURA 14 43,50 609,00 3 ESPRESOR CAFEA 1 657,35 657,35 VALOARE 1680,67 TVA 319,33 TOTAL 2000,00

Număr anunț
DA25213449
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
Cod CPV
18100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,67 RON
Valoare atribuită
1.680,67 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,67 RON

din 1.680,67 RON estimat