Atribuită Cumpărare directă

Card de memorie tip SD pentru activarea sistemului de navigatie Mercedes-Benz E300e

Număr anunț
DA25237501
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
30233100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.040 RON
Valoare atribuită
8.040 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.040 RON

din 8.040 RON estimat