Atribuită
Cumpărare directă
ATA CHIRURGICALA NR.6 -30 buc ,ATA CHIRURGICALA NR.7 -20 buc ,ATA CHIRURGICALA NR.9 -30 buc ,ATA CHIRURGICALA NR.10 -40 buc, ELECTROZI EKG -900 buc , Fasa elastica 15/4 -180 buc , Gel EKG -14 buc ,Manusi chirurgicale sterile nepudrate nr 7.5 -200 perechi ,Manusi menaj marimea L -240 perechi ,Masti anestezie -500 buc ,Narina nazala oxigen 200buc , Cearceaf unica folosinta 135 buc , Sorturi de unica folosinta 200set ,Alcool sanitar 0.5 L -384 buc
- Număr anunț
- DA25236806
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33141125-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.916,19 RON
- Valoare atribuită
- 11.916,19 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.