Atribuită
Cumpărare directă
1)Radiator apa Saviem motor tip Saviem cu dimensiuni 570x600x110 - 1buc 1500 lei;2)Radiator apa racire tip U445 cu dimensiuni 450x460x53- 1buc 600 lei.Termen de garantie 12 luni.Livrarea se va face numai dupa primirea comenzii ferme din partea beneficiarului.
- Număr anunț
- DA25225907
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
- Furnizor / câștigător
- UNGAROM SERVCOM SRL (CUI 2852815)
- Cod CPV
- 34312300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.