Atribuită
Cumpărare directă
Halat chirurgical unica folosinta pentru sala de oeratii, steril, cu legaturi, albastru, marimea L, ambalate individual, steril Halatele sa fie realizate din materiall netesut, permeabil pentru aer, prevazut cu un system format dintr-un strat dublu de microfibre pentru respingerea lichidelor si germenilor, pentru interventii ce implica cantitati importante de fluide. Conform anunt ADV 1131149/20.02.2020
- Număr anunț
- DA25233366
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.075 RON
- Valoare atribuită
- 12.075 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.