Atribuită Cumpărare directă

1 Diblu cui fix 6x60 buc 2000 0,08 2 Piasuri tabla buc 1500 0,03 3 Negrese 2,5 mm buc 2000 0,02 4 Diblu de expandare Rigips din otel, cap drept, din otel zincat 6 x 35 buc 700 0,23 5 Diblu MFI pentru gips carton 6x40(mfg 32 mm) buc 300 0,06 6 Sapa autonivelanta a 25 k buc 50 31,50 7 Coltare metalice simple a 2,5 ml buc 100 1,40

Număr anunț
DA25224940
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.139 RON
Valoare atribuită
2.139 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.139 RON

din 2.139 RON estimat