Atribuită Cumpărare directă

Laptop Apple The New MacBook Pro 15 Retina (Procesor Intel® Core™ i9-9880H (16M Cache, up to 4.80 G

Număr anunț
DA25245863
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.923,53 RON
Valoare atribuită
10.923,53 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.923,53 RON

din 10.923,53 RON estimat