Atribuită Cumpărare directă

CONTROL/TULPINA ESCHERICHIA COLI ATCC 25922 PROMOTIE!! NUMAR DE REFERINTA: MM02-10 PRET DE CATALOG: 145,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: flc*10 disc liof COD SI DENUMIRE CPV: 33698100-0 Culturi microbiologice (Rev.2) DESCRIERE: control de calitate - intern - tulpini microbiologice - ESCHERICHIA COLI ATCC 25922,(flc*10 comprima... mai departe 1 Increase value Decrease value 145,00 145,00 CONTROL /TULPINA STAPHYLOCOCCUS AUREUS ATCC 25923 PROMOTIE!! NUMAR DE REFERINTA: MM13-10 PRET DE CATALOG: 145,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: FLC*10 disc liof COD SI DENUMIRE CPV: 33698100-0 Culturi microbiologice (Rev.2) DESCRIERE: control de calitate - intern - tulpini microbiologice - Staphylococcus aureus ATCC 25923 ,(flc*10 c... mai departe 1 Increase value Decrease value 145,00 145,00 CONTROL /TULPINA STREPTOCOCCUS PYOGENES ATCC 19615 PROMOTIE!! NUMAR DE REFERINTA: MM20-10 PRET DE CATALOG: 144,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: flc*10 disc liof. COD SI DENUMIRE CPV: 33698100-0 Culturi microbiologice (Rev.2) DESCRIERE: Tulpina de referinta utilizata ca material de control. Impachetare: flacon din sticla, inchis etans... mai departe CONTROL /TULPINA PSEUDOMONAS AERUGINOSA ATCC 27853 PROMOTIE!! NUMAR DE REFERINTA: MM10-10 PRET DE CATALOG: 145,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: flc*10 disc liof COD SI DENUMIRE CPV: 33698100-0 Culturi microbiologice (Rev.2) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25231243
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
Cod CPV
33698100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
724 RON
Valoare atribuită
724 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

724 RON

din 724 RON estimat