Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarile constau in: reparatii tencuieli, razuit pereti, glet, vopsitorii lavabile, vopsitorii balustrade, vopsitorii pereti , vopsit conducte, vopsit tamplarie, desfacere termosistem, termositem cu polistiren expandat, tencuieli decorative, desfacere faianta, placaje faianta, desfacere tavan gipscarton, montat tavan gips carton, teava PP, fitinguri PP , robineti, baterie , sifon, ventil, bratari pentru fixare tevi, boiler electric, montat si demontat schela, transport materiale
- Număr anunț
- DA25235101
- Autoritate contractantă
- COMUNA FRATA (CUI 4546944)
- Furnizor / câștigător
- PERFECT IDEAL BOBMAR S.R.L. (CUI 40230661)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179.999,45 RON
- Valoare atribuită
- 179.999,45 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.