Atribuită Cumpărare directă

Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- ---- NES.NESQ.COCOACRUSH 350G PG 8 1 NESTLE COOKIE CRISP 500G PG 8 1 NESTLE CORN FLAKES 500G PG 8 1 mai putin

Număr anunț
DA25243847
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PPROGRAM PRELUNGIT NR.52 (CUI 5105369)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15613310-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,24 RON
Valoare atribuită
272,24 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,24 RON

din 272,24 RON estimat