Atribuită Cumpărare directă

Sfoara iuta 8 mm x 100m- 1 buc; banda de delimitare dungi rosu/alb, 200 m - 2 buc; ac de trasaj - 20 buc; folie cu bule, natur, grosime 3.2 mm, 70gr/mp, 50m - 2 suluri; saci aspirator 5 buc/set- 4 seturi

Număr anunț
DA25246677
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
584,83 RON
Valoare atribuită
584,83 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

584,83 RON

din 584,83 RON estimat