Atribuită Cumpărare directă

1. Urocultor-Recoltor-Container recoltare probe urina PP, 120 ml gradat, 150 ml vol. total, steril, amb.ind. UM = bucata. Ambalaj = cutie x 350 buc. 2. Vacutainer Vacutest Kima, Clot activator, Vol. 9 ml, capac rosu, Ø16x100 mm UM = bucata Ambalaj = CUTIE X 100 BUC. 3. Vacutainer Vacutest Kima, K3 EDTA, Vol. 6 ml, capac mov, Ø13x100 mm UM = bucata Ambalaj = cutie x 100 buc !!!SE VINDE NUMAI LA CUTIE X 100 BUC. 4. Ac vacutainer 18 G x 1 1/2 ", roz cu manson cauciuc, Vacutest Kima Italia UM = bucata Ambalaj = cutie x 100 buc

Număr anunț
DA25259054
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.974 RON
Valoare atribuită
39.974 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.974 RON

din 39.974 RON estimat