Atribuită Cumpărare directă

Descriere: COD INTERN-10265700  Hartie super neteda, de un alb intens si necretata.  Perfecta pentru redarea culorilor stralucitoare si de contrast.  Ideala pentru tiparirea policroma profesionala si pentru realizarea de ilustratii creative.  Ambalare : 250 coli/top.  Format: A4

Număr anunț
DA25258559
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI (CUI 4505405)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,92 RON
Valoare atribuită
191,92 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,92 RON

din 191,92 RON estimat