Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 10 pungi PVC x 100 ml. Punga din PVC plastifiat cu 2 tuburi conectoare laterale a cate 100 ml solutie perfuzabila introdusa fiecare in punga din folie de Al GLUCOZA 10 % - 250 ML. GLUCOZA 10% - 500 ML cu 2 tuburi conectoare laterale GLUCOZA 50 mg/ml 250 ml * 30 pungi GLUCOZA 5 % - 500 ML METRONIDAZOL B 5G/L - 200 ML. SOLUTIE RINGER LACTAT - 250 ML PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25258309
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33650000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.606,42 RON
Valoare atribuită
4.606,42 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.606,42 RON

din 4.606,42 RON estimat