Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de suport și mentenanță constau în operațiuni de administrare a platformei web Wordpress, respectiv: - Aplicare patch-uri de update-uri de platformă – mentenanță preventivă - Corectare erori ale platformei web – mentenanță corectivă - Creare conturi de utilizatori pentru operare conținut site - Creare și administrare căsuțe de e-mail pe domeniul web, la cererea beneficiarului - Backup la baza de date a conținutului site-ului - Asigurare suport pentru utilizatori pentru adăugare/ modificare conținut - Încărcare conținut site, la solicitarea beneficiarului pentru maximum 30 de documente. Servicii de hosting site și mail pentru domeniul web.

Număr anunț
DA25265734
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 86 (CUI 32576452)
Furnizor / câștigător
INTERNET SI TEHNOLOGIE S3 SRL (CUI 38189005)
Cod CPV
72000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat