Atribuită Cumpărare directă

Servicii in prevenirea si stingerea incendiilor si situatii de urgenta: -Intocmire acte de autoritate(decizii) -Intocmire tematica de instruire -Executare instruire introductiv-generala si periodica -Executare controale interne -Executare exercitii alarmare si instruire privind interventia la incendiu -Determinarea locurilor periculoase -Intocmire plan evacuare -Intocmire plan interventie -Intocmire fisa obiectiv

Număr anunț
DA25240585
Autoritate contractantă
ORASUL CEHU SILVANIEI (CUI 4291859)
Furnizor / câștigător
BUCUR VASILE STELIAN (CUI 25607700)
Cod CPV
71317100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.400 RON
Valoare atribuită
3.400 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.400 RON

din 3.400 RON estimat