Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - FORD CIBRO, HD09YYL, 12 LUNI, PA: 835.98

Număr anunț
DA25216131
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BAITA (CUI 29012925)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835,98 RON
Valoare atribuită
835,98 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

835,98 RON

din 835,98 RON estimat