Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta: ACADEMIA DE STIINTE AGRICOLE SI SILVICE GHEORGHE IONESCU SISESTI 2) Tip asigurare: RCA 3) Date despre asigurare/acoperiri: HYUNDAI JM TUCSON, Nr. de inmatriculare: B17MHO, Serie de Sasiu: KMHJN81BP8U833775, capacitate cilindrica: 1975 cmc, 104 KW, an de fabricatie: 2008. 4) Valabilitate: 23.03.2020 – 22.03.2021 5) Prima de asigurare: 530 RON 6) Conditii de plata: integral
- Număr anunț
- DA25257459
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 530 RON
- Valoare atribuită
- 530 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.