Atribuită Cumpărare directă

Pretul este pe pachet x 36 buc, se va factura pe pachet, va rugam, treceti la cantitatea de achizitionat, un multiplu de 36. Scutece incontinenta pentru adulti, tip pampers,HOSPITAL CARE SLIP® 36 buc/pachet, 3 pachete /bax, 36 x 3= 108 buc/bax marime XL absorbtie 2145 ml, talie 100-150 cm, >90 kg Perfect Slip este perfect adaptat persoanelor cu incontinenta moderata sau severa. Gradul ridicat de absorbtie si compozitia speciala a nucleului absorbant garanteaza o senzatie de curat si uscat atât ziua cât si noaptea. Datorita formei sale anatomice, slipul se adapteaza perfect corpului asigurând un confort maxim.

Număr anunț
DA25256690
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,24 RON
Valoare atribuită
165,24 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,24 RON

din 165,24 RON estimat