Atribuită
Cumpărare directă
Igienol dezinfectant 1L.(avizat Ministerul Sanatatii), Detergent dezinfectant fara clor cu pulverizator (avizat Ministerul Sanatatii) IGIENOL, clorigen general folosit la dezinfectia suprafetelor contaminate,gel dezinfectant pentru maini Hygienium: Gel cu efect dezinfectant si antibacterian. De uz extern, pentru curatarea si dezinfectarea manilor fara apa, are ingrediente pentru hidratarea si catifelarea pielii.
- Număr anunț
- DA25265213
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 631,15 RON
- Valoare atribuită
- 631,15 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.