Atribuită
Cumpărare directă
NR. CRT. FURNIZOR COD CPV DENUMIRE TESTE CANTITATE TOTALA PRET/BUC MODALITATE IMPACHETARE PRET TOTAL 33141625-7 TESTE MICROALBUMINURIE 200 3.76 KIT*50 TESTE 752.00 33141625-7 TESTE CLOSTRIDIUM DIFFICILE TOXINA A&B TIP CASETA 20 21.00 KIT*10 TESTE 420.00 33141625-7 TESTE CLOSTRIDUM DIFFICILE GDH TIP CASETA 70 21.00 KIT*10 TESTE 1470.00 33141625-7 TESTE ANTIGEN HELICOBACTER PYLORI TIP CASETA 400 3.20 KIT*25 TESTE 1280.00 33141625-7 TESTE PENTRU HEMORAGII OCULTE TIP CASETA 800 1.30 KIT*25 TESTE 1040.00 33141625-7 TESTE HBS Ag TIP CASETA 2900 1.45 KIT*25 TESTE 4205.00 33141625-7 TESTE Ac HCV TIP CASETA 2900 2.40 KIT*25 TESTE 6960.00 33141625-7 TESTE AFP TIP CASETA 500 2.60 KIT*25 TESTE 1300.00 33141625-7 TESTE CEA TIP CASETA 500 2.60 KIT*25 TESTE 1300.00 33141625-7 TESTE ANTICORPI HAV-IGM si IGG TIP CASETA 60 9.80 CASETA*30 TESTE 588.00 33141625-7 TESTE D-DIMERI TIP CASETA 10 18.00 KIT*5 TESTE 180.00 33141625-7 TESTE INFLUENZA AgA /B TIP CASETA 210 18.00 KIT*10 TESTE 3780.00 33141625-7 TESTE LATEX ANA(ANTICORPI ANTINUCLEARI) 100 1.88 KIT*50 TESTE 188.00 33141625-7 TESTE LATEX PCR(PROTEINA C REACTIVA) 1500 0.37 KIT*100 TESTE 555.00 TOTAL 24018.00
- Număr anunț
- DA25257730
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.018 RON
- Valoare atribuită
- 24.018 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.