Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni blat: 200 cm; Grosime blat: 20 mm; Fata PVC antiderapant culoare alb; Cadru metalic: 40 mm x 40 mm x 1,2 mm, vopit in camp electrostatic, culoare negru

Număr anunț
DA25255857
Autoritate contractantă
Comuna Bisoca (Primaria Comunei Bisoca) (CUI 3724407)
Furnizor / câștigător
UNO ART CONSTRUCT SRL (CUI 18729658)
Cod CPV
39121200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.500 RON
Valoare atribuită
12.500 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.500 RON

din 12.500 RON estimat