Atribuită Cumpărare directă

Set laringoscop cu 3 lame Macintosh in cutie neagra de transport. Include maner medium si 3 lame Macintosh marimile 2, 3 si 4.

Număr anunț
DA25258503
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33124100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.840 RON
Valoare atribuită
4.840 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.840 RON

din 4.840 RON estimat