Atribuită Cumpărare directă

LAPTOP ASUS X509 15.6 DISPLAY LCD FHD I3-8145 4GB 256GB SSD INTEL UHD 620 WIN 10. GEANTA INCLUSA. Garantie persoane juridice 12 luni

Număr anunț
DA25260168
Autoritate contractantă
Comuna Crisan (Primaria Comunei Crisan, jud.Tulcea) (CUI 4508860)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI 15931783)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.344,54 RON
Valoare atribuită
2.344,54 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.344,54 RON

din 2.344,54 RON estimat