Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de deratizare . Operatiunea de deratizare se efectueaza atat in spatiile interioare (cladiri publice, depozite, etc.), cat si in cele exterioare.Oaperatiunea va urmari omorarea prin otravire a rizatoarelor , folosind substante raticide din grupa III si IV de toxicitate , avizate de Ministerul Sanatatii pentru profilaxiasanitar-umana . Firma noatra detine licenta de functioanre pentru efectuarea serviciilor ofertate . Detinem de asemenea calificarea personalului si atestarea conform legii.Firma detine certificatul SR EN ISO 9001:2015 - Sistem de Management al Calitatii si SR EN ISO 14001:2015- Sistem de Management de Mediu pentru activitatile efectuate. Substantele folosite se regasesc pe lista agreata de Ministerul Sanatatii
- Număr anunț
- DA25246267
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
- Furnizor / câștigător
- ALEXIS GREEN SERV SRL (CUI 34537999)
- Cod CPV
- 90923000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.212,25 RON
- Valoare atribuită
- 3.212,25 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.