Atribuită Cumpărare directă

CF226A (26A) CARTUS TONER BLACK (3100 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO M402D M402DN M426DW M426FDW

Număr anunț
DA25261764
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
796,54 RON
Valoare atribuită
796,54 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

796,54 RON

din 796,54 RON estimat