Atribuită Cumpărare directă

Masti de oxigen cu nebulizator pt adult cu tub prelungitor (lungimea tubului sa fie intre 2m-2,5m) = 4000 buc Masti de oxigen cu nebulizator pt copil cu tub prelungitor (lungimea tubului sa fie intre 2m-2,5m) = 300 buc. Marcaj CE.

Număr anunț
DA25265985
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33157110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.170 RON
Valoare atribuită
8.170 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.170 RON

din 8.170 RON estimat