Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid dezinfectant, 5 L, - sapun lichid antibacterian . Produs biocid este avizat de catre INSP. Caracteristici: Previne iritarea pielii si lasa mainile curate si usor parfumate dupa orice spalare. Produsul are proprietati antibacteriene datorate continutului de triclosan. Testat dermatologic. Cantitate: 5L

Număr anunț
DA25254414
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "CPT.PUICA NICOLAE" AL JUDETULUI ARGES (CUI 4317894)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.695,90 RON
Valoare atribuită
1.695,90 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.695,90 RON

din 1.695,90 RON estimat