Atribuită Cumpărare directă

Distribuitor manual schema 5/2 G1/4" seria M5 fara buton M5B210-08

Număr anunț
DA25225836
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
AIR TECH SOLUTIONS SRL (CUI 26821484)
Cod CPV
42955000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090,88 RON
Valoare atribuită
1.090,88 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090,88 RON

din 1.090,88 RON estimat